Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Hostessa, akcja 30.10

Hostessa, akcja 30.10

Kalisz - Wielkopolskie

2015-10-28 14:31

Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.

Dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

Hostessa

Miejsce pracy: Kalisz

Zadania:
- degustacja promowanego produktu,
- budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:
- aktualna książeczka Sanepidu,
- komunikatywność,
- mile widziany status osoby uczącej się.

Oferujemy:
- zdobycie cennego doświadczenie,
- zatrudnienie na podstawie umowy cywilno-prawnej,
- możliwość nawiązania stałej współpracy (regularne zlecenia)

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania CV za pomocą formularza.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”