STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Obsługa Klienta w znanej sklepokawiarni, różne lokalizacje oraz godziny pracy

Obsługa Klienta w znanej sklepokawiarni, różne lokalizacje oraz godziny pracy

Warszawa - Mazowieckie

2015-11-06 15:52

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej (Agencja zatrudnienia nr licencji 47). Już od 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.
Oferta pracy tymczasowej.

Chcesz zostać profesjonalnym sprzedawcą i lubisz pracę w ciągłym ruchu? Dołącz do grona pracowników jednej z najbardziej lubianych sieci sprzedaży! Teraz masz szansę zgłębić tajniki wiedzy sprzedawcy oraz zdobyć doświadczenie w sprzedaży innowacyjnych produktów użytkowych.

Lokalizacje- Wola Park, Arkadia, Złote Tarasy, Nowy Świat, Targówek, Marki, Klif

Dla naszego Klienta renomowanej sklepokawiarni poszukujemy osób do czynności pomocniczych związanych z obsługa klienta.

Zakres obowiązków:
- czynności pomocnicze w sklepie
- profesjonalna obsługa klienta
- dbanie o wygląd ekspozycji
- budowanie pozytywnych relacji z klientem

Wymagania:
- książeczka sanepid lub możliwość jej wyrobienia
- uśmiech, optymizm, otwartość i łatwość w nawiązywaniu relacji
- dyspozycyjność w tygodniu i/lub w weekendy

Oferujemy:
- pracę od zaraz w zespole tworzonym przez ludzi z pasją i charyzmą
- bezpośredni kontakt ze znawcami kawy i najlepszą kawą
- możliwość zdobywania nowych umiejętności dzięki licznym szkoleniom
- comiesięczny przydział wybranej przez Ciebie kawy
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
- czas pracy dostosowany do Twoich możliwości
- atrakcyjne premie oraz bony zakupowe

Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.