Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Poszukuję Hostess!!!

Poszukuję Hostess!!!

Łódź - Łódzkie

2015-11-30 13:49

Opis stanowiska:

Poszukuję sympatycznych, komunikatywnych hostess do pracy w CH …. w okresie przedświątecznym od 2 do 24 grudnia. Hostessy w strojach Aniołków spacerując po pasażu handlowym, sprzedają sianko wraz z opłatkiem, zestawy świąteczne lub inne artykuły świąteczne. Głównym zadaniem hostessy będzie realizowanie planu sprzedażowego.

Wymagania:
- umiejętność i aktywność w nawiązywania kontaktów
- duża motywacja do pracy
- dyspozycyjność
- kreatywność w działaniu
(książeczka sanepidu nie jest wymagana)

Mile widziane:
- doświadczenie w promocjach 

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy zlecenia (od 10 do 14 zł za godzinę)
- elastyczne godziny pracy, tryb 2 zmianowy (10-15 oraz 15-20)
- bezpłatne szkolenie,
- prowizję od sprzedaży
- grafik dostosowany do Twojego wolnego czasu 

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV