Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Sekretarka

Sekretarka

Warszawa - Mazowieckie

2016-01-05 11:03

Firma ASM GROUP specjalizuje się we wszystkich formach wsparcia sprzedaży. Merchandising, promocje sprzedaży, leasing pracowniczy, outsourcing sił sprzedaży, dystrybucja materiałów POS, monitoring cen, jak również wsparcie w procesie wprowadzania nowych produktów, to główny zakres usług.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Sekretarka

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

-Nadzór nad prawidłowym obiegiem korespondencji i dokumentacji wewnętrznej oraz ich archiwizacja
-Obsługa centrali telefonicznej
-Dbanie o porządek i czystość w biurze
-Codzienna współpraca ze spółkami należącymi do grupy
-Zarządzanie przepływem informacji
-Organizacja szkoleń i noclegów dla pracowników firmy
-Obsługa spotkań biznesowych w firmie

Nasze oczekiwania:

-Min. rok doświadczenia na analogicznym stanowisku (warunek konieczny)
-Dobra znajomość języka angielskiego
-Wykształcenie wyższe albo w trakcie studiów
-Bardzo dobra znajomość programów MS Office
-Znajomość obsługi sprzętu biurowego
-Wysoka kultura osobista
-Punktualność i odpowiedzialność
-Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu
-Bardzo wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

Oferujemy:

-Możliwość rozwoju w strukturach firmy
-Odpowiedzialną pracę w młodym i dynamicznym zespole
-Umowę zlecenie
-Pracę w systemie zmianowym (7:00-15:00, 10:00-18:00)
-Niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowane osoby, które posiadają wyżej wymienione kwalifikacje prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Zgadzam się na przetwarzanie przez ASM GROUP, moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych - Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z póź. zm.).