Znajdź hostessy

na promocje, targi, eventy

Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Promotor marki

Promotor marki

Warszawa - Mazowieckie

Klient serwisu strefa-hostess.pl
2016-01-05 11:27

Międzynarodowa firma farmaceutyczno-kosmetyczna poszukuje promotora marki na terenie Warszawy w wymiarze 20h tygodniowo.
Główne zadania:
sprzedaż i prezentacja produktu
doradztwo klientom
dbanie o pozytywny wizerunek marki
utrzymywanie ustalonych standardów merchandisingowych
Wymagania:
*studentka w wieku do 26 lat z ważną kartą studenta
*pracowita, wytrwała w osiąganiu celów, zorientowana na wynik, proaktywna, z umiejętnością przekonywania, komunikatywna, energiczna, łatwo nawiązująca kontakty, otwarta
*mila aparycja i wysoka kultura osobista
*znajomość języka angielskiego mile widziana
*dyspozycyjna 4 h dziennie od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych.

Oferujemy pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji oraz wysokie wynagrodzenie.

Oferta pracy jest nieaktywna lub nieaktualna!