Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Asystent w dziale Sprzedaży

Asystent w dziale Sprzedaży

Warszawa - Mazowieckie

2016-01-15 10:17

Firma ASM GROUP S.A specjalizuje się we wszystkich formach wsparcia sprzedaży. Merchandising, promocje sprzedaży, leasing pracowniczy, outsourcing sił sprzedaży, dystrybucja materiałów POS, monitoring cen, jak również wsparcie w procesie wprowadzania nowych produktów, to główny zakres usług.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:
Asystent w dziale sprzedaży

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
• Telefoniczny kontakt z Klientami,
• Umawianie spotkań z Klientami,
• Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami,
• Aktualizacja bazy Klientów w systemie,
• Tworzenie raportów oraz miesięcznych zestawień w excelu,
• Przygotowywanie prezentacji,
• Wsparcie bieżących zadań działu.

Nasze oczekiwania:
• Min. półroczne doświadczenie w telefonicznej sprzedaży lub/i Obsłudze Klienta,
• Bardzo wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
• Kreatywność w działaniu,
• Biegła znajomość pakietu MS Office,
• Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
• Odpowiedzialną pracę w młodym i dynamicznym zespole,
• Umowę zlecenie,
• Pracę w stabilnej firmie o dobrej pozycji na rynku,
• Atrakcyjną lokalizację miejsca pracy: Warszawa- Centrum,
• Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon służbowy).

Zainteresowane osoby, które posiadają wyżej wymienione kwalifikacje prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Zgadzam się na przetwarzanie przez ASM GROUP, moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych - Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z póź. zm.).