STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Szukamy HOSTÓW na akcje – Nowe Technologie – Bielsko-Biała

Szukamy HOSTÓW na akcje – Nowe Technologie – Bielsko-Biała

Bielsko-Biała - Śląskie

2016-02-02 15:48

Miejsce akcji: Bielsko-Biała centrum handlowe Sarni Stok
Termin: 9-21 luty
Strój: własne czarne spodnie; koszulka od Klienta
Godziny pracy (zmianowe lub całość) do wyboru:
• Poniedziałek – sobota 9:00-15:00
• Poniedziałek – sobota 15:00-20:00
• Niedziele 10:00–15:00
• Niedziele 15:00-20:00

Zadania:
• Obsługa strefy nowych technologii (omawianie technologii, np. interaktywna kostka do gry DICE)
• Kontrola kolejek do poszczególnych stoisk
• Pilnowanie sprzętu

Oferujemy:
• Stawka 10 zł netto/h
• Umowa zlecenie
• Możliwość nawiązania dłuższej współpracy

Oczekujemy:
• Panów interesujących się nowymi technologiami
• Komunikatywności i pozytywnego podejścia do pracy
• Osób ze statusem ucznia/studenta
• Dyspozycyjności w wybranych dniach i godzinach

Zainteresowanych panów prosimy o aplikację wraz z informacjami: wzrost, rozmiar koszulki, status ucznia, dyspozycyjność, zdjęcie, krótki opis doświadczenia na akcjach promocyjnych.