STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Praca dla Hostess na Targch budowlanych w Hali Stulecia - Wrocław na 18-20 marca

Praca dla Hostess na Targch budowlanych w Hali Stulecia - Wrocław na 18-20 marca

Wrocław - Dolnośląskie

2016-03-13 10:59

Witam Serdecznie

Praca dla Hostess na okres Targów budowlanych w Hali Stulecia - Wrocław na 18-20 marca - 3dni

w dniach i godzinach:

Piątek (18.03) 12.00 – 17.00
Sobota (19.03) 11.00 - 17.00
Niedziela (20.03) 11.00 – 15.00

*wynagrodzenie do ustalenia po kontakcie

Mile widziane doświadczenie w zakresie pracy jako Hostessa, lecz nie musi być, wystarczy dobra komunikatywność, uśmiech i miła aparycja ; )

Strój: do ustalenia.

Zakres obowiązków: witanie gości, rozdawanie materiałów promocyjnych, ulotek firmy, informowanie o konkursie, promowanie stoiska firmy...

*(większość informacji będzie zawarta na materiałach promocyjnych)

Proszę także o podesłanie min. 2 zdjęc/lub link do profilu np. na tej stronie w celach wizerunkowych.

***(żadne przesłane przez zainteresowanych dane lub zdjęcia, nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów innych niż przeprowadzenie niniejszego procesu rekrutacyjnego bez uprzedniej zgody ich właściciela.)

Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu na PRIV tej strony lub poprzez email: nearparadise (malpa) gmail.com

*Wystawiamy Umowę o dzieło lub zlecenie / do uzgodnienia.

Zapraszam do wspolpracy.