STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Dermokonsultantka (Apteki Super-pharm)

Dermokonsultantka (Apteki Super-pharm)

Warszawa - Mazowieckie

2016-03-14 15:49

Firma ASM GROUP S.A specjalizuje się we wszystkich formach wsparcia sprzedaży. Merchandising, promocje sprzedaży, leasing pracowniczy, outsourcing sił sprzedaży, dystrybucja materiałów POS, monitoring cen, jak również wsparcie w procesie wprowadzania nowych produktów, to główny zakres usług.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, lidera w branży kosmetycznej poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

Dermokonsultantka (Aptek Super-pharm) - praca "od zaraz"

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

- Udzielanie porad kosmetycznych w aptekach Super-pharm
- Pomoc Klientom w wyborze odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji skóry
- Profesjonalne doradztwo w zakresie stosowania kosmetyków z wybranego asortymentu
- Dbanie o wysoki poziom sprzedaży
- Systematyczne raportowanie wyników sprzedaży
- Współpraca z przedstawicielami handlowymi przy przygotowaniu i prowadzeniu akcji promocyjnych oraz eventów

Wymagania:

- Mile widziane doświadczenie w branży kosmetycznej oraz wykształcenie kierunkowe (kosmetologia, farmacja)
- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- Wysoka kultura osobista
- Dyspozycyjność na okres trwania projektu (praca 5 dni w tygodniu, w tym weekendy)
- Doskonałe umiejętności organizacyjne oraz duża samodzielność i efektywność w działaniu
- Komunikatywność, pozytywne nastawienie do wykonywanej pracy, zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy
- Uśmiech na twarzy
- Dostęp do komputera (raportowanie danych sprzedażowych do klienta).

Oferujemy:

- Pracę w godzinach 11:00-19 bądź 12:00-20:00 (pełen wymiar)
- 3 miesięczny okres zatrudnienia, po tym okresie - możliwość przedłużenia zatrudnienia przez Klienta
- Umowa zlecenie
- Profesjonalne szkolenie
- Pracę dla prestiżowej firmy dermokosmetycznej
- Dodatkowy system premiowania za realizację planów sprzedaży
- Możliwość zdobycia doświadczenia w branży kosmetycznej
- Rozpoczęcie współpracy od zaraz!!!

Zainteresowane osoby, które posiadają wyżej wymienione kwalifikacje prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą formularza.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Zgadzam się na przetwarzanie przez ASM GROUP, moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych - Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z póź. zm.).