STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Promotorki- Hostessy wyrobów tytoniowych w halach MAKRO Gdynia i Gdańsk - 14 dni pracy!!

Promotorki- Hostessy wyrobów tytoniowych w halach MAKRO Gdynia i Gdańsk - 14 dni pracy!!

Gdynia - Pomorskie

2011-06-22 12:07

Zatrudnimy dziewczyny w wieku 21-25 lat , uczące się ( status studenta), do pracy w Halach Makro - Gdynia, i Przejazdowo k/Gdańska,
Czekamy na zgłoszenia dziewczyn przebojowych, kontaktowych, uśmiechniętych i otwartych na ludzi, chcących zarobić na wakacje!!
Mile widziane doświadczenie, w sprzedaży lub w akcjach promocyjnych !
Konieczne - aktualne badania lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych!

Obowiązki:
- informowanie klientów o aktualnej promocji,
- wydawanie gratisów wg przekazanego scenariusza,
- sporządzanie raportów z przebiegu promocji.

Oferujemy:
- Czasową prace w ciągu 14 dni (od 28 czerwcz do 11 lipca) w godz. 8-16
- atrakcyjne wynagrodzenie -stawka godzinowa,
- szkolenie wprowadzające przed podjęciem pracy!
- możliwość dłuższej współpracy przy innych akcjach promocyjnych!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem.