STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Konsultantka ds. urody w SuperPharm – SZCZECIN - 120 godz/msc

Konsultantka ds. urody w SuperPharm – SZCZECIN - 120 godz/msc

Szczecin - Zachodniopomorskie

2016-03-16 13:29

Szczegóły oferty:
Umowa - umowa zlecenie,
Stawka – 10,00 zł netto/godz.
Atrakcyjny system premiowy
Praca – 120 godzin/miesiąc (20 dni w miesiącu) praca od środy do niedzieli, min. 2 weekendy robocze w miesiącu.
Konieczne spotkanie szkoleniowe przed konsultacjami

Wymagania:
- doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta, udzielaniu porad i konsultacji kosmetycznych
- znajomość zagadnień z dziedziny kosmetyki pielęgnacyjnej
- wykształcenie kierunkowe (kosmetyczne, medyczne) będzie dodatkowym atutem
- łatwość nawiązywania kontaktów
- zaangażowanie w wykonywaną pracę
- dyspozycyjność

Obowiązki:
- profesjonalne badanie cery i udzielanie porad kosmetycznych
- merchandising w punkcie sprzedaży
- dbanie o wysoki poziom sprzedaży
- systematyczne raportowanie wyników sprzedaży

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w młodym i dynamicznym zespole
- pracę w prestiżowej Polskiej firmie dermokosmetycznej.
- dodatkowy system premiowania za realizację planów sprzedaży
- możliwość zdobycia doświadczenia w branży kosmetycznej

Opis dodatkowy:
Zainteresowane osoby spełniające wyżej wymienione wymagania prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciami na adres mail – w tytule maila należy wpisać – „ Konsultantka ds. urody w SuperPharm – SZCZECIN - 120 godz/msc "

Prosimy dołączyć oświadczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.