STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - HOSTESSY I PROMOTORZY W STYLU SLONECZNEGO PATROLU POLWYSEP!!!

HOSTESSY I PROMOTORZY W STYLU SLONECZNEGO PATROLU POLWYSEP!!!

Hel - Pomorskie Nr ref.: HOS/SŁO/PAT

2011-06-26 18:24

Jeśli jesteś kontaktowy, wyglądasz jak gwiazda Słonecznego Patrolu, a w dodatku lubisz pracę na świeżym powietrzu, odezwij się do nas koniecznie!

Wymagania:
- status ucznia / studenta
- dyspozycyjność od połowy lipca do połowy sierpnia we wszystkie piątki i soboty
- wygląd jak ze Słonecznego Patrolu (sportowa sylwetka, opalenizna, dziewczyny długie włosy, miła aparycja)
- mile widziane doświadczenie w zawodzie hostessy/animatora/modelki/modela
- wysoka komunikatywność
- optymizm

obowiązki:

- prowadzenie konkursów i animacji
- rozdawanie ulotek
- zapraszanie turystów do zabawy
- rozdawanie gadżetów
- praca w weekendy piątki i soboty w miejscowościach nadmorskich (będzie zorganizowany dojazd samochodem, w bardziej odległych miejscowościach nocleg)

oferujemy:

- ciekawą pracę na świeżym powietrzu
- umowę cywilno-prawną
- atrakcyjne wynagrodzenie
- wspaniałą atmosferę pracy
- zdobycie ciekawego doświadczenia
- dla dobrych osób możliwość dłuższej współpracy