Znajdź hostessy

na promocje, targi, eventy

Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Asystentka Dyrektora

Asystentka Dyrektora

Łódź - Łódzkie

Klient serwisu strefa-hostess.pl
2016-03-28 16:03

Miejsce pracy: Łódź

OPIS STANOWISKA:

organizowanie spotkań biznesowych, wizyt klientów (prowadzenie i zarządzanie kalendarzem spotkań i zadań)
organizowanie wyjazdów służbowych (krajowych i zagranicznych)
pomoc w prowadzeniu bieżących spraw zarządu
prowadzenie korespondencji w języku polskim
nadzór nad korespondencją prowadzoną w języku angielskim
nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów i informacji (korespondencja wewnętrzna i zewnętrzna)

WYMAGANIA:

wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki humanistyczne: filologia angielska, administracja, Public Relations)
dobra znajomości aplikacji MS Office
dobra znajomość języka angielskiego
bardzo dobre zdolności organizacyjne
wysokie umiejętności komunikacyjne, interpersonalne i prezentacyjne,
wysoka kultura osobista, dyplomacja
nienaganna aparycja
gotowość do wyjazdów służbowych

WYNAGRODZENIE:

3500 netto
umowa o pracę
telefon i komputer służbowy
premie za dobre sprawowanie

Oferta pracy jest nieaktywna lub nieaktualna!