Znajdź hostessy

na promocje, targi, eventy

Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - PROMOTORKA KONSULTANTKA (rekrutacja 1 lipca - piątek)

PROMOTORKA KONSULTANTKA (rekrutacja 1 lipca - piątek)

Poznań - Wielkopolskie Nr ref.: PROMOTORKA / KONSULTANTKA

Klient serwisu strefa-hostess.pl
2011-06-28 14:56

Opis stanowiska:
- aktywna sprzedaż i promowanie produktów kosmetycznych w wybranych placówkach detalicznych na terenie Poznania
- dbałość o prawidłową ekspozycję produktów

Wymagania:
- wykształcenie średnie bądź w trakcie studiów
- łatwość nawiązywania kontaktu
- orientacja na osiąganie założonych wyników
- dobra prezencja, kultura osobista
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży detalicznej przy promocjach

Oferta:
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
- praca weekendowa – 20 godz./weekend (piątek, sobota i niedziela)
- wynagrodzenie: stawka godzinowa + system prowizyjny w zależności od osiąganych rezultatów

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV ze zdjęciem oraz klauzurą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu
rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)." na adres zych[at]pmi.pl,w tytule wiadomości wpisując PROMOTORKA POZNAŃ, zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Oferta pracy jest nieaktywna lub nieaktualna!