STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Dermokonsultantka (elastyczne godziny pracy)

Dermokonsultantka (elastyczne godziny pracy)

Zielona Góra - Lubuskie

2016-04-12 10:34

Cursor S.A. jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży, marketingu i logistyki.
Współpracujemy z największymi międzynarodowymi koncernami oraz firmami polskimi.
Obecnie poszukujemy kandydatek na stanowisko:

Hostessa - dermokonsultantka
miejsce pracy:
Jelenia Góra, nr ref.: jg_dermo/2016
Konin, nr ref.: konin_dermo/2016
Zielona Góra, nr ref.: zg_dermo/2016
Kołobrzeg, nr ref.: kołobrzeg_dermo/2016

Zakres obowiązków:
- zachęcanie klientów aptek do zakupu produktu kosmetycznego
- przekazywanie informacji o promowanym produkcie
- pomoc klientom w odnalezieniu szukanego produktu

Wymagania:
- entuzjazm i zapał do działania, umiejętności komunikacyjne
- wysoka kultura osobista
- rzetelność w wykonywaniu powierzonych zleceń, punktualność i odpowiedzialność
- mile widziane wykształcenie kosmetyczne
- mile widziany status studenta/ucznia w wieku 18-26 lat

Oferujemy:
- zatrudnienie w ramach umowy zlecenia
- pracę w przyjaznej atmosferze, w nowoczesnej strukturze promocyjno – reklamowej
- profesjonalne szkolenie
- stawkę 11 zł netto + premia uzależniona od wyników
- elastyczny czas pracy (ok. 50-70 godzin miesięcznie)

Zainteresowane osoby prosimy o przysyłanie CV ze zdjęciem oraz nr referencyjnym na adres: [email protected]

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie w cv następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Cursor S.A. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”
Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani / Panu prawo wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pani / Pana danych.

Szanowni Państwo,

W związku z otrzymanymi sygnałami o próbach wyłudzania danych osobowych przez osoby podające się za pracowników Cursor S.A. przypominamy, że na potrzeby procesu rekrutacji nigdy nie wymagamy podawania takich danych jak PESEL, NR DOWODU OSOBISTEGO, SKAN DOWODU OSOBISTEGO, NUMER KONTA BANKOWEGO i danych innych niż wymagane w typowym CV (dane kontaktowe, doświadczenie zawodowe, wykształcenie itp.). Ponadto, Cursor S.A. nigdy nie pobiera żadnych opłat od kandydatów w związku z procesem rekrutacyjnym.
Dla Państwa bezpieczeństwa prosimy o zachowanie ostrożności i w razie jakichkolwiek wątpliwości czy dana oferta jest naszą oficjalną ofertą, prosimy o kontakt z Działem HR pod numerem tel. (22) 377 10 45.

Pozdrawiamy,
Cursor S.A.