Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Hostessa, degustacja

Hostessa, degustacja

Szczecin - Zachodniopomorskie

2016-05-17 12:09

Aktualnie dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Hostessa

Nr ref.: H/SZN/05/16
Miejsce pracy: Szczecin

Zadania:

• Promocja produktów,
• Grillowanie wędlin do degustacji,
• Dbanie o estetyczny wygląd wystawy.

Wymagania:

• Wykształcenie minimum średnie,
• Mile widziana osoba ucząca się,
• Dyspozycyjność do pracy dnia 25.05.2016r. w godzinach 10 - 16,
• Komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktu z ludźmi,
• Uprzejmość i pogodne usposobienie,
• Bardzo dobra dykcja.

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
• Atrakcyjne wynagrodzenie 17 zł brutto/h,
• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.