Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Ankieter/Ankieterka

Ankieter/Ankieterka

Sosnowiec - Śląskie

2016-05-17 15:55

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Obecnie dla naszego Klienta – dużej firmy, która doradza podmiotom działającym w sektorze handlu poszukujemy kandydatów chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

Ankieter/ Ankieterka
Miejsce pracy: Sosnowiec, Jaworzno

Zakres obowiązków:
•Przeprowadzanie ankiet za pomocą aplikacji mobilnej z Klientami sklepów
•Dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania:
•Wysoki poziom komunikacji oraz otwartości na ludzi
•Umiejętność słuchania
•Telefon lub tablet z dostępem do internetu i GPS
•Miła aparycja oraz wysoka kultura osobista

Oferujemy:
•Możliwość wyboru dni i godzin pracy przez ankietera
•Atrakcyjne wynagrodzenie: 28 zł brutto za godzinę dla osób ze statusem ucznia/studenta
•Umowę zlecenie

Oferta dotyczy pracy tymczasowej z możliwością regularnej współpracy.