STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Konsultantka SuperPharm Arkadia i Targówek – WARSZAWA 60 godz/msc"

Konsultantka SuperPharm Arkadia i Targówek – WARSZAWA 60 godz/msc"

Warszawa - Mazowieckie

2016-05-24 15:06

Szczegóły oferty:
•Umowa - umowa zlecenie,
•Stawka – 11,00 zł netto/godz.
•Atrakcyjny system premiowy
•Praca – 60 godzin/miesiąc (10 dni w miesiącu) praca od środy do niedzieli
•Konieczne spotkanie szkoleniowe przed konsultacjami
•Praca w drogeriach SuperPharm Arkadia i Targówek.

Oferujemy:
•Stabilne zatrudnienie
•Niezbędne narzędzia do pracy
•Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemami motywacyjnymi
•Regularne szkolenia produktowe oraz sprzedażowe
•Możliwość rozwoju osobistego
•Nowoczesne środowisko pracy i przyjazną atmosferę

Wymagania:
•Wykształcenie średnie lub wyższe, preferowana kosmetologia, farmacja lub pokrewne
•Doświadczenie w sprzedaży
•Znajomość rynku kosmetycznego
•Otwartość i komunikatywność
•Nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista
•Pasja i zaangażowanie
•Znajomość pakietu MS Office

Zakres obowiązków:
•Profesjonalna porada dermokosmetyczna
•Doradztwo w zakresie pielęgnacji
•Realizacja celów sprzedażowych
•Regularne raportowanie
•Obowiązki merchandisingowe (dbałość o zatowarowanie na półce, czystość oraz przestrzeganie zasad wyeksponowania towaru)

Opis dodatkowy:
Zainteresowane osoby spełniające wyżej wymienione wymagania prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciami na adres mail. W tytule maila należy wpisać – „ Konsultantka SuperPharm Arkadia i Targówek – WARSZAWA 60 godz/msc"" Oraz dołączyć oświadczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.