Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Zatrudnię promotorki

Zatrudnię promotorki

Kraków - Małopolskie

2016-06-11 19:19

Jesteś komunnikatywną, ładną dziewczyną? Masz ochotę znaleźć pracę, która przy małym wysiłku pozwoli ci zarobić świetne pieniądze? Świetnie trafiłaś!
Klub zlokalizowany na krakowskim rynku poszukuje osób na stanowisko PROMOTORKI.

Jakie będą Twoje zadania?
- promowanie klubu wśród potencjalnych klientów
- reprezentowanie firmy na zewnątrz
- przedstawianie oferty klubu

Co oferujemy w zamian?
- elastyczny grafik (praca w godzinach nocnych, grafik ustalany z tygodnia na tydzień)
- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (około 4 000 zł miesięcznie przy pracy 4 dni w tygodniu)
- premie za najlepsze wyniki
- świetną atmosferę w zespole (praca nie jest tylko obowiązkiem, fajnie się nam spędza razem czas :D )

Czego oczekujemy od Ciebie?
- komunikatywności i uśmiechu
- miłej aparycji
- znajomości języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym (wszelkie inne języki to dodatkowy atut!)
- chęci do pracy (uśmiechaj się! to nic nie kosztuje, a efekty pozytywnego podejścia są fantastyczne)

Zainteresowane dziewczyny proszę o kontakt z podaniem nr telefonu, będę oddzwaniać :)

Nie zwlekajcie! To świetny sposób na połączenie przyjemnego z pożytecznym i spędzenie ciepłych, letnich wieczorów w świetnej atmosferze, a przy okazji zarobienie dobrych pieniędzy.

Do zobaczenia!