STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Konsultantka ds. marki COTY Katowice 60h

Konsultantka ds. marki COTY Katowice 60h

Katowice - Śląskie

2016-06-13 15:11

Miejsce pracy: Katowice

Praca w drogeriach i perfumeriach na rzecz jednego z największych producentów kosmetyków oraz zapachów.

START od czerwca/lipca 2016
Czas realizacji projektu – min. pół roku
Obecnie szukamy Konsultantki do pracy 60h miesięcznie
Praca w czwartki, piątki, soboty po 6 h dziennie
W miesiącu jest to ok. 10 dni roboczych po 6h.

Obowiązki:

• Aktywna sprzedaż produktów Klienta
• Realizacja założonych planów sprzedaży
• Umiejętne i efektywne nawiązanie kontaktu z klientem
• Raportowanie zgodne z ustalonym schematem w trakcie wizyty

Oferujemy:

• Wynagrodzenie 1200 zł brutto (1027 netto dla studenta/ucznia) miesięcznie
• Zatrudnienie na umowę zlecenie
• Profesjonalne szkolenia z trenerem
• Nienormowany czas pracy

Wymagania:

• Dyspozycyjność
• Wiedza nt. rynku perfum
• Zaangażowanie i nastawienie na realizację celów
• Wysoka kultura osobista i miła aparycja
• Dobre umiejętności interpersonalne
• Otwartość na klienta

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem przesyłać poprzez formularz rekrutacyjny.