Znajdź hostessy

na promocje, targi, eventy

Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Hostessa / Konsultantka ds. promocji kosmetyków (produkty do włosów) - 13zł netto/h

Hostessa / Konsultantka ds. promocji kosmetyków (produkty do włosów) - 13zł netto/h

wszystkie miasta - Mazowieckie

Klient serwisu strefa-hostess.pl
2016-06-15 19:30

Poszukujmy Hostessy/Konsultantki do akcji badania włosów i promowania kosmetyków do pielęgnacji włosów.
Wymagania to posiadanie własnego samochodu (zwrot kosztów za paliwo) - promocja w drogeriach:

• 2016-06-16 - Siedlce
• 2016-06-17 - Sokołów Podlaski
• 2016-06-18 - Płońsk
• 2016-06-19 - Warszawa
• 2016-06-20 - Pułtusk
• 2016-06-21 – Warszawa
• 2016-06-22 - Ostrów Mazowiecka

Akcje odbywają się w godzinach od 11 do 17.
Jeśli jesteś osoba która interesuje się kosmetologią i chcesz zdobyć doświadczenie o ciekawym produkcje jak i nabyć nowych umiejętności przy obsłudze nowoczesnego sprzętu ta praca jest właśnie dla ciebie!

Wymagania:

• przejście szkolenia z użycia nowoczesnego sprzętu
• zaangażowanie w pracę
• komunikatywność

Zadania:

• wykonywanie badania włosa (profesjonalnym sprzętem)
• prezentacja marki
• raport z działań

Oferujemy:

• umowę zlecenie,
• stawkę godzinową 13 zł netto („na rękę”) + zwrot za paliwo
• profesjonale szkolenie przed akcją promocyjną,
• możliwość uzyskania dodatkowych kwalifikacji polegających na nauce obsługi nowoczesnego
sprzętu do badania włosów i skóry głowy,
• możliwość nawiązania pracy stałej/długookresowej
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV

Oferta pracy jest nieaktywna lub nieaktualna!