Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Ambasador/-ka marki

Ambasador/-ka marki

Poznań - Wielkopolskie

2016-07-14 10:34

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Adecco Poland Sp. z o.o. - agencja zatrudnienia nr 364 aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Ambasadora/-ki marki
Miejsce pracy: Poznań

Zadania:
•Promocja produktów tytoniowych w punktach detalicznych (saloniki prasowe, sklepy spożywcze) oraz galeriach handlowych, supermarketach i na stacjach benzynowych
•Przygotowywanie raportów z prowadzonych działań
•Praca 5 dni w tygodniu (poniedziałek - piątek, ewentualnie wtorek - sobota) po 5 godzin (głównie godziny dzienne)
•Praca głównie na terenie miasta Poznania, akcje promocyjne w plenerze, na różnych imprezach okolicznościowych, przed koncertami itd.)

Wymagania:
•Duża dyspozycyjność (praca o różnych porach dnia)
•Ukończone 21 lat, max 26 lat
•Gotowość do pracy przez dłuższy okres czasu
•Miła aparycja
•Doświadczenie na podobnym stanowisku
•Uczciwość i odpowiedzialność
•Bardzo dobra obsługa komputera

Oferujemy:
•Atrakcyjne zarobki
•Pracę w zakresie 25 godz. tygodniowo
•Umowę zlecenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez portal strefa-hostess.pl

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.