Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Konsultantka zapachowa

Konsultantka zapachowa

Mikołów - Śląskie

2016-07-27 11:00

Prowadzę rekrutację na stanowisko konsultantki/kolsuntanta ds. zapachów. Praca w wybranych perfumeriach Sephora/Douglas w okresie październik/listopad/grudzień 2016 z możliwością przedłużenia współpracy.

Zakres obowiązków:
-profesjonalna porada i konsultacja w zakresie doboru odpowiedniego zapachu dla Klienta,
-Aktywne promowanie i odsprzedaż produktów oraz realizacja celów sprzedażowych.
-Raportowanie na platformie.

Wymagania:
-doświadczenie na stanowisku sprzedażowym oraz wiedza z zakresu zapachów mile widziana
-nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista
-wysoki umiejętności odsprzedażowe
-sumienność i odpowiedzialność
-dyspozycyjność w trakcie trwania projektu( projekt zakłada pracę w tygodniu oraz weekendy)

Oferujemy:

-pewne wynagrodzenie na podstawie umowy zlecenie oraz premię za realizację planów sprzedażowych(od 1500-3000zł netto w zależności od liczby przepracowanych godzin i dodatkowo premia za wyniki sprzedażowe)

-profesjonalne bezpłatne szkolenie na terenie Katowic.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt max do 31.08 .2016 z wybranymi osobami będziemy kontaktować się telefonicznie na początku września.