STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Hostessa/Promorka Jatomi Fitness

Hostessa/Promorka Jatomi Fitness

Kraków - Małopolskie

2016-08-01 17:16

Potrafisz dzielić się swoją pasją do fitness?
Chciałbyś zachęcać innych do prowadzenia zdrowego trybu życia ?

W związku z naszym intensywnym rozwojem poszukujemy osób potrafiących działać z pasją i zaangażowaniem, którzy są zainteresowani dołączeniem do zespołu.
Jatomi Fitness to szybko rozwijającą się sieć klubów fitness, działających w Europie Środkowej i Wschodniej oraz poza nią. W Polsce jesteśmy od 6 lat i w chwili obecnej posiadamy 38 klubów

Oferujemy:

Dołączając do naszej firmy będziesz częścią ciekawej i dynamicznie rozwijającej się organizacji z branży sportowej. Otrzymasz bezpłatne członkostwo w naszych klubach oraz będziesz mógł korzystać z możliwości odbywania specjalnych treningów z naszym zespołem fitness. Zapewniamy kompleksowe szkolenie. Wynagrodzenie adekwatnie do ilości przepracowanych godzin ( stawka godzinowa )

Zadania:

Działając z entuzjazmem i pasją zdobędziesz do nich kontakty oraz zaprosisz do naszego klubu. Twoim zadaniem będzie również aktywny udział w kampaniach promocyjnych w klubach oraz o zasięgu pozaklubowym.

Wymagania:
-Komunikatywność
-Łatwość nawiązywania kontaktów
-Zaangażowanie i silna motywacja do działania
-Nastawienie na osiągania celów i realizacje zadań
-dyspozycyjność
- doświadczenie na stanowisku hostessy będzie dodatkowym atutem

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres:

wraz z poniższą klauzulą:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę Pure Health and Fitness Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Złota 59, 00-120 Warszawa („PH&F”), moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w związku z procesem rekrutacji przeprowadzanym przez PH&F, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji – zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”