Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Hostessa

Hostessa

Kraków - Małopolskie Nr ref.: hostessa

2011-09-06 17:18

Zadania: - obsługa klientów Firmy, - promowanie karty kredytowej, klubowej, - zbieranie danych osobowych konsumentów zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, - przygotowywanie raportów z prowadzonych działań, - dystrybuowanie materiałów reklamowych, - udzielanie informacji i rejestrowanie uczestników, - wsparcie w przygotowaniu i prawidłowym przebiegu promocji, - dbanie o nienaganny wizerunek firmy. Wymagania: - status ucznia lub studenta (preferowani studenci studiów zaocznych), - dyspozycyjność 5 dni w tygodniu (ewentualnie praca 7 dni w tygodniu/ weekendy), - bardzo dobra organizacja pracy, - zaangażowanie i odpowiedzialność, - komunikatywność, miła aparycja, dobra prezencja, - mile widziane doświadczenie w pracy jako hostessa. Oferujemy: - praca w okresie 10.09 - 30.09.2011r., - praca w młodym i dynamicznym zespole, - atrakcyjne wynagrodzenie (14 zł brutto/ h), - umowę zlecenie. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. DO CV NALEŻY DOŁĄCZYĆ 3 ZDJĘCIA (jedno twarzy, dwa sylwetki).