STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - 3 hostessy / konferencja / Janów Podlaski / Trójmiasto

3 hostessy / konferencja / Janów Podlaski / Trójmiasto

wszystkie miasta - Lubelskie

2016-08-29 11:28

Poszukujemy 3 hostess do obsługi konferencji / bankietu VIP.

Zadania m.in.:
- obsługa recepcji, witanie gości, rozdawanie identyfikatorów,
- rozdawanie pakietów i materiałów partnera wydarzenia,
- podawanie mikrofonu na sali,
- zapraszanie gości do stołów,
- praca przez cały dzień (z przerwami)

Wymagania:
- reprezentatywny wygląd
- wzrost: min. 170 cm
- numer buta: 2x39, 1x38
- wiek: 18-26 (mile widziane osoby z legitymacją studencką)
- lokowane / falowane długie włosy (lub proste z umiejętnością ich zakręcenia)
- czarne, wygodne baleriny + cieliste rajstopy
- wysoka kultura osobista
- szukamy komunikatywnych, uśmiechniętych osób, najlepiej z doświadczeniem w pracy hostessy

Organizacyjne:
- Termin pracy: 21.10.2016
- Miejsce: Janów Podlaski
- Stawka: 150 zł na rękę /umowa zlecenie/

Zapewniamy:
- w przypadku osób z Trójmiasta transport z Gdańska Wrzeszcza dzień wcześniej (21.10) + nocleg + transport do Trójmiasta (22.10)
- nocleg + wyżywienie na miejscu eventu w dniu wydarzenia
- stroje i buty na obcasie na obie części wydarzenia (konferencyjną i bankietową)

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt drogą mailową na adres [email protected] wraz z podaniem numeru telefonu komórkowego. Do wiadomości prosimy o dołączenie portfolio wraz ze zdjęciem.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami.