STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - KELNERKA OD ZRAZ - POZNAŃ STARY RYNEK - KLUB EXTRAVAGANCE

KELNERKA OD ZRAZ - POZNAŃ STARY RYNEK - KLUB EXTRAVAGANCE

Poznań - Wielkopolskie

2016-08-31 12:20

Klub EXTRAVAGANCE w Poznaniu na Starym Rynku poszukuje uśmiechniętych, charyzmatycznych i przede wszystkim przebojowych kandydatek na stanowisko Kelnerki.
Nie wymagamy doświadczenia, aczkolwiek jest ono mile widziane.
Oferujemy:
* elastyczny grafik,
* pracę na pełen etat - 5 dni w tygodniu w tym weekendy,
* atrakcyjne wynagrodzenie - 3,500 zł netto/miesięcznie + napiwki,
* wypłaty w formie tygodniówek.
Oczekujemy:
* przede wszystkim uśmiechu na twarzy ,
* komunikatywności,
* znajomości języka angielskiego - swobodna komunikacja,
* dyspozycyjności.
Obowiązki:
* przyjmowanie zamówień,
* proponowanie karty menu,
* bieżące dbanie o porządek na sali.
Wszystkie zainteresowane osoby proszę o przesyłanie aplikacji w wiadomości prywatnej.