Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Promotor DeLonghi małeAGD

Promotor DeLonghi małeAGD

Warszawa - Mazowieckie

2016-09-14 08:37

Zadania na stanowisku Promotor :

• Aktywna prezentacja i doradzanie klientom promowanych produktów mająca na celu sprzedaż promowanych produktów
• Dbanie o ekspozycje promowanych produktów zgodnie z procedurami sklepu;
• Regularny kontakt z przedstawicielem Firmy oraz z kierownictwem i pracownikami sklepu;
• Regularne raportowanie;

Oferujemy:

• Pracę weekendową , długoterminowa( stałe zlecenie)
• Praca w wymiarze 6-8h na dzień;
• Zatrudnienie na podstawie umowy o dzieło;
• Szkolenia produktowe i sprzedażowe przygotowujące do wykonywania obowiązków;
• Atrakcyjne wynagrodzenie + system prowizyjny

Wymagania:

• Rzetelność i zaangażowanie w wykonywane zlecenia;
• Aktywna praca na stoisku w sklepie;
• Umiejętność samodzielnej pracy;
• Komunikatywności i otwartość;
• Doświadczenie na stanowisku Promotora - Hostessy – będzie dodatkowym atutem;

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z osobami spełniającymi wszystkie powyższe wymagania.
Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV ze zdjęciem.

W aplikacji proszę umieścić zgodę na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182).