Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - 7 hostess/ Stoisko / Gdańsk

7 hostess/ Stoisko / Gdańsk

Gdańsk - Pomorskie

2016-09-14 15:09

Poszukujemy 6 hostess do obsługi stoiska.

Organizacyjne:
- Godziny: 12:00-18:30 – 1 osoba na stoisku (6,5h)
- Godziny: 13:30-18:30 – 6 osób w teamach po dwie osoby, do rozdawania słodkości (5h)
- Stawka: 150 zł / za 6,5h lub 120 za 5h - na rękę /umowa zlecenie
- Termin pracy: 18.09.2016

Zadania m.in.:
- wydawanie gadżetów/materiałów reklamowych klienta,
- kierowanie gości klienta do przedstawicieli firmy

Wymagania:
- reprezentatywny wygląd
- wiek: 18-26 (mile widziane osoby z legitymacją studencką)
- wysoka kultura osobista
- szukamy komunikatywnych, uśmiechniętych osób, najlepiej z doświadczeniem w pracy hostessy
- krótkie lub długie ciemne spodenki / spodnie (w zależności od pogody - do potwierdzenia przed eventem) + trampki
- koszulki zostaną przekazane od Klienta

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami.