STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Supervisor/koordynator terenowy - Bydgoszcz/Toruń

Supervisor/koordynator terenowy - Bydgoszcz/Toruń

Toruń - Kujawsko-Pomorskie

2016-09-15 10:47

Poszukujemy energicznych, odpowiedzialnych osób, posiadających umiejętności nawiązywania pozytywnych relacji, do współpracy przy organizacji i koordynacji projektów z zaangażowaniem personelu terenowego.

Zakres obowiązków:
• Rekrutacja personelu w terenie
• Koordynacja logistyki materiałów niezbędnych do przeprowadzenia projektu
• Nadzór nad praca personelu terenowego
• Raportowanie
• Stały kontakt z Centralą Agencji
• Nawiązywanie pozytywnych relacji z sieciami handlowymi

Wymagania:
• Posiadanie samochodu
• Dyspozycyjność
• Umiejętność zarządzania pracą personelu
• Umiejętność reagowania w sytuacjach awaryjnych
• Punktualność
• Skrupulatność
• Umiejętność egzekwowania standardów pracy personelu

Oferujemy:
• Stałe zlecenia
• Pracę dla prestiżowych marek
• Atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez DoDidDone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie."