STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Hostessa/Host - ELASTYCZNY CZAS PRACY + ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE

Hostessa/Host - ELASTYCZNY CZAS PRACY + ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE

Legnica - Dolnośląskie

2016-09-19 12:15

Aktualnie dla jednego z naszych klientów z branży tytoniowej poszukujemy osób na stanowisko:

Zadania:
• Aktywne promowanie produktów z branży tytoniowej;
• Wręczanie upominków, gadżetów i materiałów reklamowych klientom w punktach sprzedaży detalicznej:
• Uczestniczenie w ciekawych eventach i wydarzeniach.

Wymagania:
• Ukończony 21 rok życia - warunek konieczny;
• Mile widziane doświadczenie na stanowisku Hostessy;
• Umiejętność posługiwania się tabletem;
• Wykształcenie minimum średnie;
• Gotowość do pracy przez 5 dni w tygodniu w dniach do wyboru poniedziałek – sobota (5 godzin dziennie)- grafik do ustalenia;
• Mile widziany status ucznia/studenta.

Oferujemy:
• Pracę w wymiarze 5 godzin dziennie w dniach między poniedziałkiem a sobotą w przedziale godzinowym 6:00 – 24:00 – grafik do ustalenia;
• Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie;
• Niezbędne narzędzia pracy oraz pakiet szkoleń produktowych;
• Pracę dla renomowanego koncernu międzynarodowego.