STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Praca za granicą Tancerka pole dance

Praca za granicą Tancerka pole dance

wszystkie miasta - Dolnośląskie

2016-09-27 12:02

Agencja rekrutacyjna poszukuje Pań zainteresowanych pracą w charakterze tancerki pole dance/ striptiz w Danii.

Wymagania:
- dobra znajomość j. angielskiego
- doświadczenie w tańcu

Obowiązki:
- taniec pole dance
- prywatne pokazy
- sprzedaż szampana

Oferujemy:
- praca w renomowanym duńskim Gentlemen's Clubie, umowa o pracę, 5 dni w tygodniu od wtorku do soboty
- kontrakt na min. 1 miesiąc, optymalnie na stałe
- legalna praca, podatek odprowadzany w Danii
- 10% prowizji od sprzedaży szampana
- 1 taniec prywatny - 500 DKK
- 5 tańców na scenie dziennie (1 taniec =
1 piosenka)- 100 DKK / 1 taniec
- napiwki 50/50
- zakwaterowanie płatne - 200 DKK dziennie
- oferty specjalne, np. prywatny 15 min show - 500 DKK, taniec wraz z inną tancerką - 1000 DKK i inne.

Zapraszamy do kontaktu.