Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Promotor Sprzedaży

Promotor Sprzedaży

Bielsko-Biała - Śląskie

2016-09-29 17:56

DoDidDone to agencja zajmująca się obsługą znanych i popularnych marek, szuka promotorów
Zakres obowiązków:
Sprzedaż i promocja produktów
Doradztwo Klientom
Nawiązywanie i budowanie pozytywnych relacji z klientami indywidualnymi
Dbanie o dobry wizerunek marki
Wymagania:
Dyspozycyjność do końca roku
Praca w piątki od 16 do 20, w soboty i niedziele od 11 do 20
Zaangażowane w wykonywanie obowiązków
Terminowość
Rzetelność
Komunikatywność
Umiejętność nawiązywania i budowania pozytywnych relacji z Klientami indywidualnymi
Osoby bez doświadczenia mile widziane
Oferujemy:
Ciągłość zatrudnienia
Stawkę 12,50 netto dla studenta lub ucznia
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez DoDidDone sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Warszawie."