STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - BARMANKA- PRACUJ OD ZARAZ (szkolenie, elastyczny grafik, wysokie wynagrdzenie)

BARMANKA- PRACUJ OD ZARAZ (szkolenie, elastyczny grafik, wysokie wynagrdzenie)

Poznań - Wielkopolskie

2016-10-10 11:42

Poszukiwana BARMANKA

Marzyłaś zawsze o karierze barmanki? Jesteś osobą przebojową, kreatywną, szybko się uczysz?

Chcesz zdobyć świetne doświadczenie jako barmanka, a jednocześnie jesteś dyspozycyjna minimum 2 dni w tygodniu?

Oferujemy Ci elastyczne warunki pracy, pakiet szkoleń, świetny młody zespół, w którym nie zabraknie dobrej zabawy.

Wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym.

Obowiązki:
Dbanie o czystość i estetykę miejsca pracy, przygotowywanie drinków alkoholowych oraz bezalkoholowych. Praca w systemie POS.

Oferujemy:
umowę zlecenie , miłą atmosferę w młodym zespole, profesjonalne szkolenie (możliwość przyuczenia do zawodu).
Zgłoszenia z numerem tel na priv z dopiskiem "barmanka".