Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Promotor Sprzedaży

Promotor Sprzedaży

Piaseczno - Mazowieckie

2016-10-14 17:29

Agencja  poszukuje kandydatów na stanowisko Promotora

Zakres obowiązków:
- animacja sprzedaży na terenie marketu
- prezentacja produktu
- promowanie marki
- raportowanie sprzedaży

Wymagania:
- student/studentka (praca na umowę zlecenie)
- łatwość nawiązywania kontaktów międzyludzkich
- dyspozycyjność w weekendy (piątek popołudniu, sobota-niedziela)

Oferujemy:
- stawka 12,5 pln netto
-pracę na terenie Piaseczna
- możliwość stałej pracy w systemie weekendowym – piątek, sobota, niedziela
- szkolenia produktowe i technik sprzedaży
- atrakcyjne dodatkowe wynagrodzenie

Zgłoszenia proszę wysyłać w postaci CV

Odpowiemy na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133 poz. 883).”