STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - DOŁĄCZ DO ZESPOŁU PROMOTORÓW SPRZEDAŻY

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU PROMOTORÓW SPRZEDAŻY

Łódź - Łódzkie

2016-10-18 19:38

DoDidDone to agencja realizująca projekty w obszarze sprzedaży, trade marketingu oraz event marketingu działająca na zlecenie dystrybutora produktów z działu Małego AGD.

Opis stanowiska:

Poszukujemy energicznych, odpowiedzialnych, sympatycznych i otwartych młodych osób do współpracy przy wsparciu sprzedaży marek Ariete i Fiskars.

Zakres obowiązków:

• aktywna sprzedaż i prezentacja marek Ariete i Fiskars

• doradztwo Klientom
• nawiązywanie i budowanie pozytywnych relacji z Klientami indywidualnymi
• dbanie o dobry wizerunek marek
• dbanie o ekspozycję

Wymagania:

• jest to praca weekendowa, wymagamy dyspozycyjności w trakcie weekendów (piątek po południu, sobota oraz niedziela)
• zaangażowanie
• komunikatywność
• miła aparycja
• umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu z Klientem
• mile widziane wcześniejsze doświadczenie w sprzedaży
• obecność na jednodniowym szkoleniu w Warszawie

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe
• pracę dla znanych, międzynarodowych marek
• zdobycie doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej
• ciągłość zatrudnienia do końca roku
• formę zatrudnienia: umowę zlecenie, działalność gospodarcza
• szkolenia produktowe i sprzedażowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez DoDidDone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie."