STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - [WARSZAWA AR] praca na konferencji 04.10.2011

[WARSZAWA AR] praca na konferencji 04.10.2011

Warszawa - Mazowieckie Nr ref.: SF/[WARSZAWA AR]

2011-09-20 23:58

Witajcie,

szukamy hostess z zaawansowaną znajomością języka ARABSKIEGO i ANGIELSKIEGO (wymagana jest znajomość OBU z wymienionych języków) do pracy podczas konferencji organizowanej w Warszawie.

DATA PRACY: 4.10.2011
CZAS PRACY: 7 godzin (czas rozpoczęcia pracy do potwierdzenia)
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: pomoc organizacyjna, pomoc w tłumaczeniach
STRÓJ: własny. do ustalenia
WYNAGRODZENIE: 200 pln netto płatne 14 dni po pracy

Na zgłoszenia na adres mailowy z tematem [WARSZAWA AR] zawierające:

- dane kontaktowe (imię, nazwisko, wiek, telefon, miasto)
- min. 4 zdjęcia (2 twarzy, 2 sylwetki)
- wzrost
- waga
- wymiary (plus rozmiar biustonosza)
- doświadczenie
- informację czy posiadasz status studentki bądź jesteś zatrudniona na umowę o pracę (kwestia ZUS)

Na zgłoszenia czekamy do piątku 23.09.2011. Wybrane kandydatki dostaną potwierdzenie po weekendzie.

Zapraszamy do pracy!