Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Promotor marki Lenovo MOTO

Promotor marki Lenovo MOTO

Częstochowa - Śląskie

2017-02-03 12:06

Poszukujemy energicznych, otwartych na Klienta, odpowiedzialnych, sympatycznych młodych osób do współpracy przy wsparciu sprzedaży na terenie sklepów takich jak: Media Markt, Saturn, Euro RTV AGD, Media Expert.

Wymagania:
• wymagana pełna dyspozycyjność w weekendy
• podstawowy zakres wiedzy z dziedziny IT (smatphony, komputery, tablety)
• nienaganna kultura osobista

Wymagana dyspozycyjność:
• Piątek 16-20 Sobota: 11.00-20.00; Niedziela: 11.00-19.00

Zakres obowiązków:
• aktywna sprzedaż, promocja telefonów Lenovo MOTO
• doradztwo Klientom
• nawiązywanie i budowanie pozytywnych relacji z Klientami indywidualnymi

Oferujemy:
• pracę dla znanej marki
• formę zatrudnienia: umowę zlecenie, działalność gospodarczą
• profesjonalne szkolenia produktowe i sprzedażowe

Stawka: 13,5 PLN NETTO/godzina + ATRAKCYJNA PREMIA SPRZEDAŻOWA

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres [email protected]
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o wpisywanie w tytule cv również miasta, w który chcą podjąć Państwo współpracę.

CV proszę przesłać na adres meilowy podany w formularzu.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez DoDidDone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie."