Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - HOSTESSY

HOSTESSY

Bolesławiec - Dolnośląskie

2011-11-18 10:49

Poszukujemy HOSTESS do przeprowadzenia akcji promocyjnych na terenie woj. dolnośląskiego i opolskiego.

Zadania:
• promowanie konkretnych produktów w jak najlepszy i najskuteczniejszy sposób
• sporządzanie raportów

Wymagania:
• aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
• dyspozycyjność
• chęć do pracy, energia, uśmiech
• otwartość w kontaktach międzyludzkich

Oferujemy:
• umowę zlecenie
• możliwość podjęcia stałej współpracy
• wynagrodzenie min. 8zł/h pracy netto (stawka zmienna w zależności od rodzaju akcji promocyjnej)
• premie dla stałych pracowników

Osoby zainteresowane praca prosimy o przesyłanie CV z aktualnym zdjęciem.

W temacie wiadomości prosimy wpisać: HOSTESSA-preferowane miasto.

W treści maila prosimy o informację na temat preferowanych dni pracy oraz lokalizacji.

Z wybranymi kandydatkami skontaktujemy się telefonicznie.