Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - HOSTESSA - TRÓJMIASTO

HOSTESSA - TRÓJMIASTO

Sopot - Pomorskie Nr ref.: H/w05

2012-02-02 10:02

Dla naszego Klienta, firmy z branży tytoniowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Hostessa

miejsce pracy: Trójmiasto
nr ref: H//w05

Opis stanowiska:
• Informowanie pełnoletnich osób palących o niepublicznych konkursach, programach oraz promocjach konsumenckich wyrobów tytoniowych;
• Informowanie pełnoletnich osób palących o markach wyrobów tytoniowych;
• Zbieranie danych osobowych konsumentów zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych;
• Przygotowywanie raportów z prowadzonych działań;
• Wspieranie przedstawicieli handlowych;
• Dystrybuowanie materiałów reklamowych wśród pełnoletnich osób palących;
• Rozliczenie się z powierzonych materiałów marketingowych;
• Realizowanie wszystkich wymienionych wyżej działań;

Mile widziane studentki studiów zaocznych

Wymagania:
• Aktualna książeczka sanepidowska;
• Prawo jazdy kat. B;
• Miła aparycja;
• Dyspozycyjność;
• Znajomość środowiska MS Office;
• Zdolności komunikacyjne;
• Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku hostessy;

Oferujemy:
• Umowę zlecenie;
• Praca od poniedziałku do piątku po ok. 5 godzin dziennie;
• Przewidywany okres zatrudnienia: miesiąc;
• Praca w Trójmieście;
• Bardzo atrakcyjna stawka wynagrodzenia