Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Hostessa

Hostessa

Mikołów - Śląskie Nr ref.: GR/HOST/0112

2012-02-03 10:26

Opis stanowiska
- udział w akcji promocyjnej perfum,
- reprezentowanie marki,
- udzielenie wszelkich niezbędnych informacji na temat promocji,
- aktywne zachęcanie klientów do zakupu produktów,
- praca na pasażu w Centrum Handlowym w wyznaczonym mieście
- praca w specjalnie przygotowanym stroju.

Wymagania
- doświadczenie w pracy jako hostessa/ animatorka,
- status ucznia bądź studenta,
- dyspozycyjność w dniach 10-12. 02. ( pt.- ndz.),
- komunikatywność, otwartość,
- dobra prezencja.

Oferta
- praca tymczasowa na okres 10- 12.02 ( pt.- ndz.).
- umowę zlecenie podpisywana z firmą Manpower
- stawka - 10 brutto/h
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w wiodącej firmie z branży kosmetycznej
- możliwość kontynuacji współpracy w późniejszym okresie.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesłanie aplikacji.