STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Hostessy do promocji Tequili cała Polska! 1360 zł na rękę!!!

Hostessy do promocji Tequili cała Polska! 1360 zł na rękę!!!

Warszawa - Mazowieckie Nr ref.: HOS/TEQ/WAW

2012-02-12 16:35

Obowiązki
- promowanie produktu
- rozdawanie gadżetów
- prowadzenie degustacji

Wymagania
- atrakcyjny wygląd (preferowane wysokie, zgrabne dziewczyny)
- dyspozycyjność przez 8 weekendów (piątki i soboty w godzinach 21-1) od 09.03 do 28.04.2012
- mile widziana znajomość języka angielskiego
- bardzo wysoka komunikatywność

Oferujemy
- umowę cywilno-prawną
- atrakcyjne wynagrodzenie 80 zł/wieczór (4 godziny pracy) + 80 zł za udział w szkoleniu w Warszawie (zapewniamy dojazd) czyli 1360 zł netto za całość
- opiekę koordynatora
- zapewniamy stroje (koszula z żabotem, jeansy rurki, kozaki muszkieterki, peruki z długimi, prostymi ciemnymi włosami) - są to eleganckie, profesjonalne kostiumy, nie roznegliżowane
- pracę w popularnych klubach odwiedzanych przez młodych ludzi
- osoby z Warszawy 1 weekend będą pracować w Łodzi (zapewniamy dojazd i zakwaterowanie)

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie cv, wymiarów, co najmniej 2 zdjęć twarzy i sylwetki (max 500kB!) na maila w tytule wpisując nr ref. odpowiedni dla miasta, które Państwa interesuje:

HOS/TEQ/WAW dla Warszawy
HOS/TEQ/SOP dla Sopotu
HOS/TEQ/KRK dla Krakowa
HOS/TEQ/KAT dla Katowic
HOS/TEQ/WRO dla Wrocławia
HOS/TEQ/POZ dla Poznania

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".