Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Hostessy na degustację

Hostessy na degustację

Kraków - Małopolskie

2010-10-10 01:08

Agencja Best Promotion poszukuje kilku Hostess do przeprowadzenia akcji Degustacyjnej znanej marki paluszków w sklepie AVITA

Miejsce:
- Kraków ul. Łokietka 242
- Kraków ul.Narzymskiego
- Kraków ul.Kamieniecka
- Kraków ul.Dietla
- Kraków ul.Skarżyńskiego

Termin: 15.10.2010-16.10.2010 ( piątek, sobota)

Godziny pracy : piątek: od 13.00-19.00 ( z możliwością nieznacznej zmiany godzin pod Hostessę ) sobota: 9.00 - 15.00, 6h dziennie

Stawka: 8zł/h na rękę

Wymagania:
- ważna książeczka sanepidowska
- komunikatywność
- mile widziane doświadczenie w pracy na promocjach
- rzetelność
- odpowiedzialność
- punktualność
- miła aparycja
- chęć do pracy

Zadania Hostessy:
- Częstowanie klientów paluszkami,
- Zachęcanie do zakupu produktów
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie swojej aplikacji. Skontaktujemy się z wybranymi osobami