Znajdź hostessy

na promocje, targi, eventy

Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Akcja samplingowa napoi 27-29.04.12 - Real Gdańsk

Akcja samplingowa napoi 27-29.04.12 - Real Gdańsk

Gdańsk - Pomorskie Nr ref.: AKCJA NAPOJE

Klient serwisu strefa-hostess.pl
2012-04-13 12:11

Wymagania:
- koniecznie dziewczyna musi być szczupła rozmiar stroju od klienta S/M
- wiek od 18 lat
- komunikatywność
- uśmiech i pogoda ducha,
- posiadający wiedzę produktową;
- ważna książeczka sanepidu !!!

Zadania Promotorek:
- degustacja napoi
- dbanie o dobry wizerunek klienta
- zachęcanie do zakupu napoi
- raportowanie sprzedaży

Oferujemy:
- 11,00 zł brutto za godzinę pracy

Lokalizacje:
-Real Gdańsk, Kołobrzeska
- Real Gdańsk, Spacerowa

W każdej lokalizacji pracują po 2 hostessy.

Podaj interesującą Cię lokalizację!!!!!!!!!!!!

Godziny pracy:
Piątek – 16.00 – 20.00 ( 4 h )
Sobota – 10.00 – 20.00 ( 10 h )
Niedziela – 11.00 – 18.00 ( 7 h )

Obowiązkowe jest szkolenie w Warszawie 19.04.12 ( czwartek)– klient płaci za dojazd.

Jeżeli jesteś zdecydowana i zdeklarowana na pracę przy tej akcji – WE WSZYSTKICH WYŻEJ WYMIENIONYCH TERMINACH – wyślij maila dołącz CV i 2 zdjęcia, podaj wymiary ubrania S lub M, wzrost np. 170 cm!!!!

Oferta pracy jest nieaktywna lub nieaktualna!