STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - 2 HOSTESSY NA TARGI DO SOSNOWCA

2 HOSTESSY NA TARGI DO SOSNOWCA

Sosnowiec - Śląskie

2010-10-13 17:00

Agencja Promocji BEST PROMOTION poszukuje 2 reprezentacyjnych Hostess do rozdawania dodatku targowego na Targach
EXPOWELDING, które odbędą się w Sosnowcu w dniach 20.10-21.10.2010. ( środa, czwartek )Godziny pracy ( 6h dziennie ): orientacyjnie 9.00-15.00

Stawka: 12zł/h na rękę.
Poszukujemy Hostess Dyspozycyjnych w 2 dni
Wymagania:
- komunikatywność
- reprezentacyjny wygląd
- wiek 18-26 lat
- wzrost min 165cm – mile widziane dziewczyny od 168cm do 178cm
- szczupła, proporcjonalna sylwetka
- gładka cera
- ładny uśmiech
- mile widziane długie włosy
- Doświadczenie w pracy na Targach, bankietach bądź eventach mile widziane
-rzetelne wykonywanie swoich obowiązków
-punktualność
- chęć do pracy

Zadania Hostess:
- ROZDAWANIE DODATKU TARGOWEGO

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie aplikacji