STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Poszukujemy kandydatek na stanowisko mobilnej konsultantki. Bydgoszcz i okolice.

Poszukujemy kandydatek na stanowisko mobilnej konsultantki. Bydgoszcz i okolice.

Bydgoszcz - Kujawsko-Pomorskie

2012-04-26 10:51

POSZUKUJEMY KANDYDATKI DO PRACY W CHARAKTERZE
KONSULTANTKI LOREAL ( BYDGOSZCZ)

Zadania:

• Wizytowanie 2 razy w miesiącu wyznaczonych sklepów z sieci Rossman;
• Odpowiedzialność za wzrost sprzedaży produktów marki Maybelline i L’Oreal;
• Szkolenia personelu sklepu z zakresu produktów wyżej podanych marek;
• Częściowa odpowiedzialność za wygląd szaf makijażowych obu marek.

Lokalizacje do odwiedzenia (sklepy Rossman):
• Bydgoszcz King Cross;
• Bydgoszcz, ul. Skarżyńskiego 10;
• Bydgoszcz, ul. Fordońska 141;
• Inowrocław, ul. Toruńska 2;
• Piła, ul. Śródmiejska 16;
• Toruń, Plac Teatralny 5;
• Włocławek, ul. Kilińskiego 3a, bud. D.

Czas wizyty: ok. 8h

Wynagrodzenie: 10 zł netto/h pensji podstawowej + premia uzależniona od wysokości sprzedaży wypłacanej od 80% realizacji planu sprzedażowego.

Dodatkowo, premia za realizację sprzedaży na poziomie większym niż 120 %
w wysokości 600 zł brutto premii za każdą markę!!!

Forma zatrudnienia: Umowa o dzieło

Wymagania:
1. Doświadczenie w branży kosmetycznej.
2. Prawo jazdy kat. B.
3. Własny samochód – zwracamy koszty podróży z Bydgoszczy do poszczególnych lokalizacji (kilometrówka). Szczegóły w czasie rozmowy kwalifikacyjnej, bądź wstępnej telefonicznej.
4. Miła aparycja i wysoki poziom organizacji pracy.
5. Komunikatywność i odpowiedzialność.

Oferujemy:
1. Szkolenia produktowe przed i w trakcie pracy.
2. Spotkania integracyjne.
3. Możliwość nawiązania dłuższej współpracy.
4. Nabranie doświadczenia w pracy konsultantki światowych marek z branży kosmetycznej.