Znajdź hostessy

na promocje, targi, eventy

Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Wizytówka firmy - BIKINIPARTY
BIKINIPARTY
Logo firmy - BIKINIPARTY
Dane firmy

BIKINIPARTY


wszystkie miasta
Kontakt

kom. 608 174 411
e-mail: info@bikiniparty.pl

Mamy oddziały w :

Wrocław
wroclaw@bikiniparty.pl
Kraków
krakow@bikiniparty.pl
Zielona Góra
zielona.gora@bikiniparty.pl
Lublin
lublin@bikiniparty.pl
Gdańsk
gdansk@bikiniparty.pl
Warszawa
warszawa@bikiniparty.pl
Katowice
katowice@bikiniparty.pl
Poznań
poznan@bikiniparty.pl
Szczecin
szczecin@bikiniparty.pl
Olsztyn
olsztyn@bikiniparty.pl
Toruń
torun@bikiniparty.pl  

O firmie

Przedsiębiorstwo Reklamowe BIKINIPARTY s.c.

Pracujemy na terenie kraju

siedziba główna :  31-116 Łódź; ul.Sienkiewicza 85/87 piętro IX 

Realizacje

Dyskoteka Fantazja http://www.dyskotekafantazja.pl koło Białegostoku
 Klub Panorama http://www.clubpanorama.pl Przęsławice k/Grójca
 Klub Onyx http://www.onyxclub.pl Tarnowskie Góry
 Klub Evolution http://www.evolutionclub.com.pl Sieradz
 Energy 2000 http://www.energy2000.pl/ Przytkowice
 Energy 2000 http://www.energy2000.pl/ Katowice
 Mega Music www.megamusic.com.pl/ Wilga
 Blue Disco http://www.bluedisco.pl/ Staroźreby
Klub Arena https://www.facebook.com/ArenaStrubiny/info Strubiny
Klub Explosion http://www.explosionclub.pl/ Warszawa
Fabrika http://www.fabrika.com.pl/ Poznań
X-demon http://www.xdemon.pl/ Leszno


X-demon http://www.xdemon.pl/ Zielona Góra
Mirage http://www.clubmirage.pl/ Warszawa
Pomarańcza http://klubpomarancza.pl/ Bielsko-biała
Pomarańcza http://klubpomarancza.pl/ Katowice
Pomarańcza http://klubpomarancza.pl/ łódz
Pomarańcza http://klubpomarancza.pl/ Izdebnik
Venus http://www.venusplanet.pl/ Konecko
Speed http://speedclub.pl/ Rowiska Stare k. Skierniewic
Mega-Disco Pallazzo http://www.pallazzo.pl/ Radzyń Podlaski
Protector http://www.protectorkonary.pl/ Konary
Milano Club http://www.club-milano.com/ Starawieś
Terminal Club Szubin http://www.terminalclub.com/terminal_szubin/ Szubin
Heaven http://www.leszno.clubheaven.pl/ Leszno
Terminal Club http://www.terminalclub.com/index2.html Sepólno Krajeńskie
Klub Paka http://www.paka.livenet.pl/site/ w Mieleszynie koło Gniezna
Manhattan http://www.klubmanhattan.com.pl/ w Czekanowie koło Ostrowa
Club Magic http://www.clubmagic.pl/index.php Krzyżanowice
Reaktor http://www.reaktor.net.pl/ Janów
Klub Corrado http://www.clubcorrado.pl/CC/ Suchowola koło Radzynia
Klub Azteka http://www.azteka.pl/ w Budkowicach Starych, koło Opola
Exclusive http://www.clubexclusive.pl/index.php Dębno
Studio http://www.studiodisco.pl/ Zielona Góra
Klub Stacja 21 http://www.stacja21.com/ CZĘSTOCHOWA
Klub Oaza http://cluboaza.pl/ Kostrzyn Wielkopolski
Klub Nevada http://www.club-nevada.com/ Nur
Viva http://clubviva.pl/wp-viva/ Truskolasy
139 http://www.club139.pl/ Lisia Góra
Miasto Aniołów http://www.miastoaniolow.com.pl/index.php Gdańsk
IGUANA Klub http://club-iguana.pl/dancefloor/ Brzozowa
Fantazja http://www.dyskotekafantazja.pl/ Jaświły
Fashion Time http://www.fashiontime.pl/ Lublin
Fashion Time http://www.fashiontime.pl/ Kraków
Fashion Time http://www.fashiontime.pl/ Rzeszów
Armagedon http://www.armagedon.pl/ Krosno
Seven http://www.club-seven.pl/ Legnica 

Aktualne oferty pracy
Brak ofert
Komentarze
Brak komentarzy
Pracowały dla nas
Brak hostess