STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Hostessa / Host - Koncern Tytoniowy - Białystok - 25 zł/netto + bonusy

Hostessa / Host - Koncern Tytoniowy - Białystok - 25 zł/netto + bonusy

Białystok - Podlaskie

2019-02-11 13:04

OEX Cursor S.A jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży i marketingu. W związku ze współpracą z jednym z naszych klientów poszukujemy kandydatek do współpracy jako:

HOSTESSA / HOST
KONCERN TYTONIOWY
Miejsce pracy: BIAŁYSTOK

Zadania:
- budowanie wizerunku marki na rynku
- przekazywanie informacji marketingowych o prezentowanych produktach
- pozyskiwanie danych potencjalnych konsumentów

Poszukujemy osób, które:
- są gotowe do pracy w godzinach wieczornych (19:00-01:00)
- są przebojowe, energiczne i otwarte na nowe doświadczenia
- łatwo nawiązują kontakty z innymi ludźmi

Oferujemy:
- pracę w: czwartki, piątki i soboty
- atrakcyjne wynagrodzenie (25 zł netto/h) + bonusy
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- bardzo miłą atmosferę pracy
- przeszkolenie w zakresie prezentowanego produktu

Zainteresowane osoby prosimy o aplikacje poprzez uzupełnienie formularza pod linkiem: