STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Dermokonsultacja Gdańsk, Gdynia, Wejherowo

Dermokonsultacja Gdańsk, Gdynia, Wejherowo

Gdańsk - Pomorskie

2012-05-18 09:32

Opis stanowiska:

Poszukujemy bardzo komunikatywnej dziewczyny na stanowisko DERMOKONSULTANTKI. Praca polega na prowadzeniu w aptekach 6-cio godzinnych dermo-konsultacji: dobieraniu odpowiednich kosmetyków z gamy ekskluzywnych produktów, które prezentujemy pacjentowi.

Praca dla hostess z Gdańska lub okolic.

Wymagania:
-gotowość do pracy minimum 4 dni w miesiącu, wyłączając niedziele
- chęć długoterminowej współpracy (pilnie czerwiec i lipiec/sierpień)
- nastawienie na wyniki sprzedaży
- wysoka kultura osobista
- komunikatywność
- łatwość w nawiązywaniu kontaktu z pacjentami
- status studentki, najlepiej zaocznej
- mile widziane doświadczenie przy dermo-konsultacjach lub we wsparciu sprzedaży
- wykształcenie kosmetyczne będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- długoterminową współpracę
- narzędzia i materiały promocyjne niezbędne do prowadzenia dermo-konsultacji
- wynagrodzenie:
66 zł b za dzień pracy (Gdańsk)
84 zł b (Gdynia- wyjazd raz w miesiącu)
- bonusy za wyniki sprzedażowe

Konsultantka otrzyma walizkę z kosmetykami, z którą będzie jeździć do aptek. Agencja nie zwraca kosztów dojazdu (stąd wyższe stawki za akcje wyjazdowe)
Prosimy o dołączenie cv w postaci pliku do swojego