STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Poszukujemy - Konsultant ds. sprzedaży sklepu internetowego

Poszukujemy - Konsultant ds. sprzedaży sklepu internetowego

Warszawa - Mazowieckie

2012-05-30 13:08

STANOWISKO: Konsultant ds. sprzedaży Sklepu Internetowego

BRANZA: Artykuły biurowe i inne materiały z przeznaczeniem do użytku przez Biura, Firmy, Usługi
REGION: województwo mazowieckie

Zadania:
• Konsultant ds. sprzedaży Sklepu Internetowego odpowiada za dotarcie i aktywowanie podmiotu z bazy klientów lub pozyskanie nowego podmiotu z przeznaczeniem do sprzedaży w Sklepie Internetowym wiodącej sieci sklepów Cash & Carry;

Wymagania:
• Warunek niezbędny: Prawo jazdy kategorii B i doświadczenie w prowadzeniu samochodów
• Uczciwość, rzetelność
• Doświadczenie w sprzedaży
Umiejętności:
• Umiejętność obsługi urządzeń mobilnych (laptop, tablet)

Oferujemy:
• Pracę na minimum 3 m-ce – od 15 czerwca 2012 roku
• Możliwość nawiązania dłuższej współpracy, przedłużenie akcji
• Umowę cywilnoprawną
• Atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa + prowizja uzależniona od skuteczności wizyt)
• Narzędzia pracy: samochód, netbook
• Szkolenie przed przystąpieniem do pracy

ROZMOWY KWALIFIKACYJNE – 31 MAJ 2012 W
SIEDZIBIE NASZEJ FIRMY W WARSZAWIE

SZKOLENIE – 11 CZERWIEC 2012